14.12.2016

PĘDZLE KAVAI


HEJ! W ostatnim czasie trafiło do mnie kilka pędzli firmy KAVAI. Dlatego dzisiaj kilka słów o samych pędzlach, a także pokażę Wam z  bliska jak one wyglądają. Posiadam 4 modele pędzli do makijażu twarzy: K25, K18, K19 i K21 z nowej, ulepszonej kolekcji . Zmienił się nie tylko wygląd, oczywiście na plus, czyli logo, trzonki (teraz są lakierowane), czy skuwka (z matowej na błyszczącą), ale także jakość włosia! Makijaż nimi to czysta przyjemność! Ich plusem jest również cena, ponieważ są śiwetnie wykonane, a ich cena jest bardzo atrakcyjna!


K25 to pędzel typu flat top, wykonany z włosia syntetycznego. Idealny do rozprowadzania podkładłu ruchem stęplującym, dzięki czemu można osiągnąć większe krycie. Jego plusem jest to, że nie wchłania dużo podkładu i bardzo szybko można go rozprowadzić na twarzy tym pędzlem. 


K18 jest wykonany z mieszanki włosia naturalnego z kozy i syntetycznego. Jego kształt jest lekko spłaszczony. Dlatego stosuję go do konturowania twarzy, do bronzera, różu, ale również do pudrowania twarzy. To pędzel multifunkcjonalny i bardzo mięciutki. Łatwo się go pierze i nie wychodzi z niego włosie.K21 przypomina kształtem jajko, jest to bardzo duży pędzel i tak jak w przypadku poprzedniego, wykonany z włosia naturalnego z dodatkiem syntetycznego. Dzięki swojej wielkości, szybko można przypudrować twarz, ale także nałożyć bronzer na boki twarzy. Mega mięciutki!K19 to mniejszy brat K21. Również wykonany z mieszanki włosia naturalnego i syntetycznego, które jest niezwykle miękkie. Idealny do nakładania rozświetlacza, precyzyjnego konturowania, czy pudrowania korektora pod oczami.


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Komentarze obraźliwe, złośliwe nie będą publikowane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...